SVATBY

Hotel Obora Kinský

Nejkrásnější den svého života si zaslouží jedinečnou polohu, kde můžete najít krásu, harmonii, tradice a spiritualitu. V Oboře Kinský najdete vše a mnohem více! Restaurace má kapacitu až 50 hostů, větší skupiny mohou využít terasu s krásným výhledem - ideální místo pro svatební hostinu. Můžete vybírat z naší nabídky svatebních míst , využít výhodných “svatebních balíčků", které nabízí Kinský dal Borgo, nebo mít svůj svatební obřad zde, v hotelu Hotelu Obora Kinský. Proč se nevdávat pod dvě stě let starým dubem? Lahůdkou bude jízda kočárem, ve kterém jsou zapřaženi isabely a plaváci, žlutí koně Kinského, které rod Kinský po staletí šlechtil.
Restaurace se specializuje na zvěřinu, většinou pocházející přímo z honitby rodiny Kinský dal Borgo. Snažíme se také využít naše vlastní bylinky, zeleninu, ovoce, med. Jsme pyšní na naše recepty tradičních českých jídel spolu s italskými recepty, které přinesla do restaurace rodina Kinských přímo z Itálie. Hledejte štítek "Z panství Kinský dal Borgo", tak poznáte naše výrobky.Nabízíme také následující služby:

Fotograf
Reprodukovaná hudba nebo živá vystoupení umělců
Květinová výzdoba
Svatební hostina
Cena svatebního obřadu

Relax v přirodě

Obora Kinský má 600 hektarů starodubového lesa, pokud budete chodit tiše a opatrně, můžete vidět divoká zvířata, která tu volně žijí. Ať už přijedete sami, s rodinou nebo na firemní akci, nabízíme vynikající venkovní podmínky pro pohodovou i aktivní dovolenou. Obora Kinský čítá 600 hektarů dubového lesa. Snadno zde můžete zahlédnout stádo daňků!

Dozvědět se více o hotel Obora Kinský Navštivte oficiální webové stránky

Background Image

Kalendář

Kontaktujte nás

Nás Facebook!
Hotel Obora Kněžičky

Kněžičky č.p. 33
GPS: 50.162871, 15.340446
Markéta Fryčová
+420 777 666 617
svatbaobora@kinsky-dal-borgo.cz

Neváhejte!
Top